HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLİK BÜROSU
ANA SAYFA > KURUMSAL

HAKKIMIZDA

30 Yıllık Belediyecilik ve Kamu Ölçmeleri Tecrübesi

30 Yıllık Belediyecilik ve Kamu Ölçmeleri Tecrübesi"

Çınar Harita ve Kadastro Mühendislik Bürosu, 2017 yılında 30 yıllık belediye ve kamu ölçmeleri alanındaki tecrübelerini yenilikçi iş modeli ve sektöre yönelik yüksek teknoloji imkânlarının kullanımıyla bir araya getirerek müşterilerine liyakat esasına dayalı mühendislik hizmetini sunmak için Sakarya'nın Taraklı ilçesinde kuruldu. Türkiye'nin Harita ve Kadastro Mühendisliğinde en iyi eğitim verdiği sektör tarafından kabul edilmiş olan Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu Harita ve Kadastro (Jeodezi ve Fotogrametri) Mühendisleri ile hizmet sunmaktadır. 2020 yılında genişleyen hizmet bölgelerine daha merkezi bir konum olan Pamukova ilçesinde faaliyerlerini sürdürmektedir.

Çınar Harita, Sakarya ilinin Pamukova ilçesi başta olmak üzere Geyve, Taraklı, Sapanca, Karapürçek, Akyazı, Hendek, Adapazarı, Serdivan, Erenler, Arifiye, Ferizli, Söğütlü, Kaynarca, Kocaali ve Karasu ilçeleri ile Bilecik İli Osmaneli, Gölpazarı, Söğüt, Yenipazar; Bolu ili Göynük, Mudurnu, Bursa İli İznik İlçesi ve Kocaeli olarak Doğu ve Güney Marmara Bölgesinde İfraz (Bölme), Tevhid (Birleştirme), Yola Terk, Yeşil Alana Terk, İmar Barışı, Parselasyon, Hali Hazır Harita, İmar haritaları, Aplikasyon, Plankote, Kübaj hesapları, kamulaştırma haritaları, 18. madde uygulaması, taşınmaz değerleme ve emlak yatırım danışmanlığı ve diğer mühendislik konularında hizmet vermektedir.

Hashtag: #Yola Terk #Yeşil Alana Terk #İmar Barışı #Parselasyon #Hali Hazır Harita #İmar haritaları #Aplikasyon #Plankote #Kübaj hesapları #kamulaştırma haritaları #18. madde uygulaması #taşınmaz değerleme #emlak yatırım danışmanlığı #harita #kadastro #mühendislik #i̇mar #pamukova #sakarya #taraklı #terk